Šių metų rugjūčio 27–30 d. Lenkijoje, Žešuvo mieste, vyko tarptautinis menų festivalis TRANS/MISIJOS organizuojamas Vandos Semaškovos teatro (iniciatorius teatro direktorius Janas Novara). Tris dienas trukusi meno šventė kvietė žiūrovus į spektaklius, muzikos koncertus, filmų peržiūras ir parodas. Festivalis gimęs Lenkijoje šiais metais vyksta net septyniose šalyse, įskaitant ir Lietuvą, kurioje renginiai vyks rugsėjo mėnesį.

Fotografijos muziejus ir Vito Luckaus centras buvo pakviesti į Žešuvą pristatyti Vito Luckaus fotografijų parodos „Mimai“. Dėl koronaviruso įvestų keliavimo apribojimų parodos nuvežti į Lenkiją nepavyko, tačiau rugpjūčio 28 d. festivalio dalyviai Žešuve buvo pakviesti į virtualų Vito Luckaus fotografijų albumo „Mimai“ pristatymą ir peržiūrą.

Vito Luckaus fotografijos iš albumo „Mimai“.