Ekskursija po Fotografijos muziejuje veikiančias parodas

Ekskursijoje susipažinsite su Fotografijos muziejumi ir aplankysite jame veikiančias parodas. Mūsų gidai pristatys Fotografijos muziejaus pastato istoriją ir jo tarpukario modernizmo stiliaus architektūrą, sužinosite, kaip vieta, kurioje įsikūręs muziejus, jau nuo XIX amžiaus siejasi su fotografija. Pasižvalgę atviroje fotografijos leidinių skaitykloje, aplankysite edukacinį centrą – studiją, kur apžiūrėsite parodą mažojoje parodų salėje ir užsuksite į muziejaus fotolaboratoriją, kur gidai papasakos ir kažkiek pademonstruos analoginės fotografijos gamybos ypatumus, pristatys muziejaus siūlomų edukacinių užsiėmimų įvairovę.

Pažintį su Fotografijos muziejumi tęsite galerijoje – modernioje keičiamų parodų salėje. Čia kiekvieną parodą papildo edukacinės užduotėlės, kurios ypač patinka mažiesiems lankytojams ir skatina atidžiai kūrybiškai žvelgti į parodoje eksponuojamus kūrinius. Lydimi gido pasakojimo apžiūrėję keičiamas parodas, pakilsite ant muziejaus stogo, kur įrengta atvira terasa, nuo kurios atsiveria dar neregėtos Šiaulių miesto panoramos,  į kurias galėsite pažvelgti ir iš terasos bokštelyje įrengtos vienintelės Lietuvoje stacionarios “cameros obscuros”, kuri leis pasijusti tarsi fotoaparato viduje ir stebėti, kaip jame atsiranda fotografinis vaizdas.

Ekskursijos vedamos ne didesnėms nei 30 asmenų grupėms

Kaip užsisakyti?

Ekskursijų užsakymas tel.: (8 41) 52 43 93

PASLAUGŲ KAINOS

Ekskursija su gidu 20€ | Nuolaidos netaikomos

Grupėms (nuo 15 iki 30 asmenų).

Savarankiška ekskursija

Tarpukario modernizmas. Šiauliai

Kviečiame patiems pasivaikščioti po Šiaulių senamiestį su mūsų kartu su Architektūros ekskursijų fondu parengtu lankstiniu „Tarpukario modernizmas. Šiauliai“ ir susipažinti su tarpukario laikotarpio architektūra.

Per XX amžiaus karus dukart sugriauto ir vėl atstatyto miesto centro veide ryškūs tarpukario modernizmo stiliaus bruožai. Į ekskursijos maršrutą įtraukti ne tik šio stiliaus įdomiausi gyvenamieji ir visuomeniniai pastatai bet ir tarpukario laikotarpiu susiformavusios miesto viešosios erdvės. Ekskursijos metu susipažinsite su Šiauliuose miesto inžinieriais dirbusių architektų Karolio Reisono ir Vlado Bitės, taip pat Vytauto Landsbergio-Žemkalnio, Eriko Mendelsono (Vokietija) bei kitų žymių architektūros meistrų projektuotais pastatais.

Ekskursijos lankstinį galite parsisiųsti arba įsigyti Fotografijos muziejaus kasoje.

PLAČIAU