Edukacinis centras „Studija“

Edukacinį centrą „Studija“ sudaro edukacinių programų patalpa, fotolaboratorija ir mažoji parodų bei vaizdo peržiūrų salė, kuri prireikus gali būti transformuota į fotostudiją. Šios erdvės pavadinimas ir vieta muziejaus lankytojų maršruto pabaigoje atskiria ją nuo pagrindinės parodų salės, nurodo neformalų, eksperimentinį, edukacinį joje vykdomų projektų pobūdį. Tai demokratiška ir atvira erdvė, kurioje kūrybinius sumanymus gali įgyvendinti kiekvienas panorėjęs, pagrindiniai kriterijai – idėjos originalumas, aktualumas, edukacinis projekto tikslingumas.  Edukacinėje erdvėje, organizuojamos edukacinės programos, kursai, paskaitos vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems.

Edukacinio centro patalpos (56 kv.m.) talpina iki 30 žmonių. Patalpose įrengta oro kondicionavimo sistema, natūrali dienos šviesa. Užsakant edukacinį centrą, yra galimybė paruošti šią standartinę organizacinę įrangą: multimedija projektorių ir ekraną, mikrofonus (belaidžius), kompiuterį, lazerinę rodyklę, bevielį internetą, stalus, kėdes.

Nuomos kaina – 50 Eur/val.

Kaip užsisakyti?

Patalpų užsakymas tel. +370 41 52 43 93

Pagrindinė parodų salė „Galerija“

Ketvirtajame aukšte įrengta pagrindinė muziejaus keičiamų parodų salė – „Galerija“, su moderniu, fotografijas tausojančiu apšvietimu, mikroklimato kontrolės sistema, leidžiančia sukurti saugią aplinką eksponuojamiems kūriniams.

Galerija  (137 kv.m.) talpina iki 120 žmonių. Patalpose įrengta oro kondicionavimo sistema, modernus apšvietimas. Užsakant galeriją, yra galimybė paruošti šią standartinę organizacinę įrangą: multimedija projektorių bei ekraną, mikrofonus (belaidžius), kompiuterį, lazerinę rodyklę, bevielį internetą, stalus, kėdes.

Nuomos kaina – 75 Eur/val.

Kaip užsisakyti?

Patalpų užsakymas tel. +370 41 52 43 93

Terasa

Iš ketvirto aukšto Galerijos patenkama į netradicinę erdvę – atvirą stogo terasą, iš kurios atsiveria nepakartojamas Šiaulių miesto reginys. Terasos erdvė ne tik suteikia atokvėpio galimybę po intensyvaus muziejaus ekspozicijos maršruto, bet ir puikiai tinka originaliems lauko renginiams. Lauko terasos akcentas – bokštelyje įrengta „camera obscura“, kuri leidžia lankytojams pasijusti patekus į fotoaparato vidų ir patiems patirti, kaip atsiranda fotografinis vaizdas.

Terasoje (165 kv.m.) telpa iki 200  žmonių. Užsakant terasą, yra galimybė paruošti šią standartinę organizacinę įrangą: stalus, kėdes.

Nuomos kaina – 50 Eur/val.

Kaip užsisakyti?

Patalpų užsakymas tel. +370 41 52 43 93