Muziejaus darbo laikas

II 10–18 val.
III 10–18 val.
IV–V 10–18 val.
VI–VII 11–17 val.

Nedirbame pirmadieniais.
Dirbame valstybinių švenčių dienomis: vasario 16 d., kovo 11 d., liepos 6 d. (lankymas nemokamas), taip pat Motinos ir Tėvo dienomis.

Bilietų kainos

Bilietas 5 €
Su nuolaida 2,50 €
Grupėms (nuo 15 žmonių) 4 €
Su nuolaida 2 €
Ekskursija su gidu (iki 30 žmonių) 20 €
Su nuolaida nėra
Terasos lankymas 1 €
Su nuolaida 0,50 €
Kam taikomos nuolaidos ?

Kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį – lankymas nemokamas!

Visi lankytojai kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį muziejų lanko nemokamai.

Daugiau

Kviečiame pasimėgauti Šiaulių miesto stogų peizažu!

Užsukite į Fotografijos muziejaus ekspozicijas ar tik į muziejaus stogo terasą pasimėgauti puikiausia Šiaulių miesto panorama, o panorėję pasijusti tarsi fotoaparato viduje užeikite į terasoje esančią „camera obscura“.

Terasa veikia kovo 1 d. – spalio 31 d.

360 panorama
Šiuo metu paslauga laikinai sustabdyta

Atriedėk į muziejų dviračiu

Dviračių nuomos stotelės įrengtos prie Fotografijos muziejaus (Vilniaus g. 140) ir kitų lankomiausių Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinių – Chaimo Frenkelio vilos (Vilniaus g. 74) ir Dviračių muziejaus (Vilniaus g. 139). Lankytojai muziejų kasose gali išsinuomoti dviračius ir patogiau bei greičiau aplankyti „Aušros“ muziejaus padalinius – taip skatinamas aktyvus laisvalaikis ir sveika gyvensena.

Išsinuomojusiems dviračius, numatytos lengvatos: nusipirkusieji bilietą į muziejų vieną valandą gali nemokamai naudotis dviračiu, o apsilankę keliuose muziejaus padaliniuose nemokamai gali važinėtis dar ilgiau! Įsigijus muziejaus lankymo bilietą, 1 val. ir papildoma 1 val. nemokamos. Nuo 2 val. už kiekvieną valandą mokama po 1 €, para – 12 €.

PASLAUGA LAIKINAI NETEIKIAMA

Dviračių nuomos taisyklės