Septynioliktus metus skaičiuojantis Vilniaus trumpųjų filmų festivalis – svarbiausias ir didžiausias išskirtinai trumpametražius filmus pristatantis festivalis Lietuvoje.

Kaip ir kasmet, su šūkiu TRUMPI, BET FILMAI atveriantis kino renginių sezoną, festivalis šiemet žiūrovus pasitiks atsinaujinęs. Naujojo identiteto strateginiai ir vizualiniai sprendimai – pirmas žingsnis link kuo platesnės auditorijų įtraukties ir organizatorių pažadas kasmet didinti festivalio prieinamumą žmonėms su negalia ir kitoms socialiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

Festivalio repertuaras šiemet itin platus – bus pristatoma virš 20 filmų programų, skirtų įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių žiūrovams. Repertuare – virš 100 pripažinimą ir simpatijas pelniusių trumpųjų filmų, kurie atspindi naujausias kino tendencijas ir šių dienų aktualijas bei atskleidžia šio žanro įvairovę, novatoriškumą ir atvirumą eksperimentams.

17-asis Vilniaus trumpųjų filmų festivalis vyksta sausio 17-23 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir sausio 17-19 d. Šiauliuose. Festivalio programos taip pat prieinamos Žmonės Cinema namų kino platformoje.

Sausio 17 d. Fotografijos muziejaus Galerijoje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) bus rodoma NACIONALINĖ KONKURSINĖ PROGRAMA I, sausio 18 d. – NACIONALINĖ KONKURSINĖ PROGRAMA II, o sausio 19 d. lauks mažųjų DIRBTUVĖS, ANIMACINĖS IŠDAIGOS VAIKAMS ir, žinoma – KINO NAKTIS!

2024 Sausio 17 d., 17.30 val.

Nacionalinė konkursinė programa I

„Galvodamas, koks yra programos filmų bendras vardiklis, pajutau, kad tinkamiausias žodis yra šaltis. Visuose filmuose personažai susiduria su šalčiu tiesiogine arba perkeltine to žodžio prasme. Ar tai būtų stingdantis Sibiro klimatas, atšiauri Vilniaus naktis, sistemos abejingumas, ar emigranto skausminga patirtis – visur šaltis smelkiasi po oda. Tai aktualus ir įtraukiantis jaunas lietuviškas kinas.“ – konkursinių programų sudarytojas Andrius Blaževičius.

Trukmė: 98 min.
Cenzas: N-13
Filmai su SKN titrais
Bilieto kaina: 5 Eur, su nuolaida (moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems) – 2,50 Eur
Biletą galima įsigyti internetu arba atvykus į Fotografijos muziejų (iš anksto arba prieš seansą)

PIRKTI BILIETĄ
PIRKTI BILIETĄ SU NUOLAIDA

 

PROGRAMOS FILMAI

Reisas / The Trip
Rež. Rimantas Oičenka / dokumentika / Lietuva / 2022 / 25 min.
1975 m. Klaipėdos uostas, Lietuvos SSR. Laivo „Nemunėlis“ įgula atsisveikina su žmonomis ir leidžiasi į penkis mėnesius truksiantį žvejybos reisą Atlanto vandenyne. Nors laivas nutolsta per tūkstančius kilometrų nuo geležinės uždangos, jos šešėlis slenka paskui žvejus.

Sulaikymas / Arrested
Rež. Indrė Juškutė / vaidybinis / Lietuva / 2024 / 15 min.
Po automobilio avarijos sulaikyta mergina atvedama į areštinę, kurioje turi praleisti visą naktį. Šaltame ir tamsiame rūsyje ji susiduria su policininkų apatija – ji tik dar viena nusikaltėlė jų kasdienybėje. Ryškūs išgyvenimai ir vidinė akistata su savimi paveikia merginą. Neaišku, kiek ilgai truks jos sulaikymas.

-15 / -15
Rež. Rinaldas Tomaševičius / vaidybinis / Lietuva / 2023 / 28 min.
Aleksėjus po 15 metų, praleistų kalėjime, išleidžiamas bandomajam laikotarpiui į laisvę. Jam padeda simpatizuojanti socialinė darbuotoja. Vyras įsidarbina maisto išvežiotoju. Naktinis Vilnius kupinas provokuojančių situacijų. Aleksėjus kas kartą tvardo save ir stengiasi nesielgti pagal senus bandito įpročius. Slegiamas kaltės jis bando susitaikyti su dukterimi Maja, tapusia prostitute.

Purga / Purga
Rež. Gintarė Valevičiūtė-Brazauskienė, Antanas Skučas / animacinis / Lietuva / 2023 / 13 min.
Žiema, 1942-ieji metai Šiaurės poliariniame rate. Atšiauri arkties gamta, Laptevų jūra, Trofimovsko sala ir jos fone – dėl išlikimo kovojantis  žmogus. Čia sovietų valdžia deportavo tūkstančius gyventojų iš okupuotų Baltijos šalių, Suomijos, Ukrainos ir kitų vietų. Smurtas ir žiaurumas laukinėje žemėje. Žmogus čia tik svetimkūnis. Tremtinių kasdienybė, pastangos išgyventi, išlikti žmogumi ten, kur žmogaus apskritai neturėtų būti  – kiekviena diena gamtos didybės akivaizdoje tampa akistata su mirtimi. Visos filme vaizduojamos patirtys paremtos išgyvenusiųjų atsiminimais.

Hablo dėsnis / Hubble’s Law
Rež. Arnas Balčiūnas / vaidybinis / Lietuva / 2024 / 18 min.
Nebylus jaunuolis nepritampa statybų aikštelėje. Sunkiai susižeidus bendradarbiui, įtampa tarp darbininkų auga.

Plačiau
2024 Sausio 18 d., 17.30 val.

Nacionalinė konkursinė programa II

„Santykiai – dažna filmų tema, tik tam, kad apie juos prabiltum autentiškai, reikia daug drąsos, gebėjimo reflektuoti ir žengti žingsnį nuo savo patirties link universalių temų. Šią užduotį skirtingomis kino rūšimis stengiasi įgyvendinti jaunieji Lietuvos kino kūrėjai: animacija, vaidybinis, dokumentinis ir eksperimentinis kinas šioje programoje žvelgia į santykius su tėvais, atsisveikinimą su brangiu draugu ir santykį su pačiu savimi.“ – konkursinių programų sudarytoja Mantė Valiūnaitė.

Trukmė: 95 min.
Amžiaus cenzas: N-13
Filmai su SKN titrais
Bilieto kaina: 5 Eur, su nuolaida (moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems) – 2,50 Eur
Biletą galima įsigyti internetu arba atvykus į Fotografijos muziejų (iš anksto arba prieš seansą)

PIRKTI BILIETĄ
PIRKTI BILIETĄ SU NUOLAIDA

 

PROGRAMOS FILMAI

Daug geresnis / Way Better
Rež. Skirmanta Jakaitė / animacija / Lietuva / 2022 / 13 min.
Vyras laukia tyrimų rezultatų. Jis tikisi blogiausio, bet tuo pat metu viliasi geriausio. Apimtas nerimo ir išsigandęs jis savaitę praleidžia nežinioje, nei čia, nei ten, bijodamas dalykų, kurie dar neįvyko.

Numeris Vienas / Number One
Rež. Milda Augustaitytė / dokumentika / Lietuva / 2023 / 15 min.
Dvylikametis Arianas su partnere ruošiasi Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatui. Sportinių šokių šokėjai ankstyvajame amžiuje privalo perprasti suaugusių pasaulį – išmokti demonstruoti vyriškumą, moteriškai gundyti, parduoti save. Bet ar to užtenka norint laimėti čempiono titulą?

Kai aš buvau malalietka / When I Was a Juvenile
Rež. Severina Vaičiūnaitė / vaidybinis / Lietuva / 2023 / 18 min.
Sofija grįžta į apleistus vaikystės namus, čia ji ieško paguodos paauglystės prisiminime, kuomet jos artimas bičiulis Mykolas ruošėsi išvykti. Naktiniame Vilniuje, per netikėtus posūkius ji randa drąsos atsisveikinti. Šis filmas pasakoja apie artimą draugystę, bei prisiminimus, kurie mus įkvepia judėti tolyn.

Dear Dad / Dear Dad
Rež. Austė Urbanavičiūtė / eksperimentinis / Lietuva, Vokietija / 2024 / 17 min.
Jauni suaugusieji išpažįsta sudėtingas patirtis, jausmus ir prisiminimus iš vaikystės žvelgdami į laimingas šeimos akimirkas užfiksuotas tėvų vaizdajuostėse. Kaip integruoti sudėtingas vaikystės patirtis į suaugusio žmogaus gyvenimą?

Burbule / In a Bubble
Rež. Vilma Razmutė / animacija / Lietuva / 2024 / 7 min.
2150 m., Žemę nuniokojo karas ir klimato katastrofos. Dirbtinis intelektas iškeldina pavienius, uždarytus kapsulėse žmones į Marsą. Pagrindinis veikėjas Benas, šiame pasaulyje pavadintas „018533“, ilgisi savo tikrųjų namų. Meditacija jam vienas iš būdų kaip kovoti su šiuo ilgesiu. Tuo metu AI stebi Beną, siekdama pagerinti jo nuotaiką. Staiga, Benui medituojant, holografinė žuvis įteikia jam dovaną.

Uogos/Cherries
Rež. Vytautas Katkus / vaidybinis / Lietuva / 2022 / 15 min.
Karšta vasaros diena. Virš sodo namelio svyrančios vyšnios šakos pilnos prisirpusių uogų, linguoja nuo vėjo ir svorio. Pirmomis pensijos dienomis tėtis pasikviečia sūnų sode nuskinti vyšnių. Tėtis stengiasi niekur neskubėti, jis nori praleisti kuo daugiau laiko su sūnumi ir vyšnios lieka antrame plane.

Plačiau
2024 Sausio 19 d., 16.30 val.

Animacinės išdaigos vaikams ir dirbtuvės „Kaip gimsta animacija?“

NUOSTABAUS ANIMACIJOS PASAULIO PROGRAMA VAIKAMS!

16.30 val. kviečiame į dirbtuves „KAIP GIMSTA ANIMACIJA?“

Videografė, animatorė Grėtė Vaičiulytė Keras papasakos ir parodys, kaip kuriama animacija. Pono Phenakistiscopo pagalba vaikai išvys, išbandys animacijos principą, kurį sudaro akies iliuzija. O kokia animacija be personažų? Kartu mokysimės, kaip generuoti idėjas, kurti personažą ir jo istorijas.
Dalyvavimas dirbtuvėse – nemokamas, tačiau dalyvauti galima tik nusipirkus bilietą į filmų programą „Animacinės išdaigos vaikams”.

Trukmė: 45 min.
Cenzas: V

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė REGISTRACIJA.

__________

17.15 val. ANIMACINĖS IŠDAIGOS VAIKAMS

Dešimt animacinių istorijų įtrauks mažuosius į margaspalvį pasaulį, kupiną netikėtumų ir žaismingų istorijų. Čia išvysite retą balto paukščio juodame pasaulyje ir juodos katės baltame pasaulyje susitikimą, laimingą tigriuką lėkštėje ir du nuotykių ieškančius lemūrus, plaukiojančius virš debesų. Susipažinsite su naujoku – į triušių klasę atėjusia varlyte. Čia apstu išradingų sprendimų, įvairių animacijos stilių ir užburiančių pasakojimų. Programa sudaryta bendradarbiaujant su Klermono-Ferano tarptautiniu trumpųjų filmų festivaliu (Prancūzija).

Programą parengė „mažieji programeriai“ – kinu besidomintys 7–10 metų amžiaus pradinių klasių mokiniai. Lydimi profesionalių kino kuratorių ir edukatorių, jie atrinko jiems aktualius filmus. „Mažieji programeriai“ yra Europos kino festivalių tinklo „Young4Film“ iniciatyvos dalis, įkvėpta tarptautinio projekto „Moving Cinema“, iš dalies finansuojama ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės.

Trukmė: 64 min.
Cenzas: V
Bilieto kaina: 2,50 Eur (nuolaidos netaikomos)
Biletą galima įsigyti internetu arba atvykus į Fotografijos muziejų (iš anksto arba prieš seansą)

PIRKTI BILIETĄ

 

PROGRAMOS FILMAI

Avant Card / Avant Card
Rež. Stella Raith / animacinis / Vokietija / 2020 / 5 min.
Atvirutės personažas Ernstas keliauja po margą atviručių pasaulį ieškodamas savęs. Ar pavyks jam rasti laimę?

Laisvieji dažniai / Freequences
Rež. Alexandre Dubosc / animacinis / Prancūzija / 2019 / 2 min.
Audiovizualinis Pavlovo eksperimentą atkartojantis „tortatropas“, kur temą diktuoja garsas.

Liūtas / Lion
Rež. Julia Ocker / animacinis / Vokietija / 2017 / 4 min.
Liūtui reikia sportuoti. Gazelė mano, kad jis nesugebės.

Lapkritis / November
Rež. Marjolaine Perreten / animacinis / Prancūzija / 2015 / 4 min.
Įsibėgėja ruduo. Žvėreliai skuba pasiruošti žiemai.

Kišeninis žmogeliukas / The Little Pocket Man
Rež. Ana Chubinidze / animacinis / Prancūzija, Šveicarija, Sakartvelas / 2016 / 7 min.
Sename lagamine gyvena žmogutis. Susibičiuliavęs su aklu senoliu, jis įšoka šiam į kišenę ir, pasitelkęs muziką, padeda saugiai vaikščioti gatvėmis.

Ugniagesys / Firefighter
Rež. Laurent Guine / animacinis / Prancūzija / 2020 / 9 min.
Ugniagesys iš bokšto stebi miestą, pasirengęs kovoti su bet kokiu pavojumi. Tačiau jokio gaisro niekada nekyla. Sykį jis sutinka moterį, liepsnojančią meile jam!

Katinas ir paukštis / Le chat et l’oiseau
Rež. Franka Sachse / animacinis / Vokietija / 2021 / 8 min.
Juodame pasaulyje gyvenantis baltas paukštis susitinka baltame pasaulyje gyvenantį juodą katiną.

Tigras / Tiger
Rež. Kariem Saleh / animacinis / Vokietija / 2015 / 4 min.
Ant lėkštės pavaizduotas laimingas tigriukas. Bet jeigu negaus maisto, jis eis jo ieškoti po visą pietų stalą.

Du balionai / Two Balloons
Rež. Mark Smith / animacinis / JAV / 2017 / 9 min.
Du keliauninkai sugrįžta ten, kur skraido žvaigždės ir debesys, kur viskas prasideda iš meilės.

Akmuo bate / A Stone in the Shoe
Rež. Eric Montchaud / animacinis / Prancūzija / 2020 / 12 min.
Į klasę ateina naujokas. Jis ne toks kaip kiti mokiniai. Jis – varliukas triušių klasėje.

Plačiau
2024 Sausio 19 d., 19.00 val.

SPEC | KINO NAKTIS

Populiariausia ir laukiamiausia, nesulaužoma festivalio tradicija tapusi KINO NAKTIS sugrįžta! Dosnioje 5 valandų trukmės programoje – net 20 įkvepiančių, juoko ašaras braukti ir antakius kilnoti priverčiančių ar nervus pakutenančių filmų. Ši programa bus rodoma išskirtiniuose seansuose tik sausio 19 d. Nepraleiskite progos pasimėgauti kūrybiškiausiais pastarųjų metų užsienio ir Lietuvos kino kūrėjų filmais, sužavėjusius tarptautinių festivalių žiuri narius ir žiūrovus!

Trukmė: 300 min.
Cenzas: N-16
Bilieto kaina: 10 Eur
Biletą galima įsigyti internetu arba atvykus į Fotografijos muziejų (iš anksto arba prieš seansą)

PIRKTI BILIETĄ
 

PROGRAMOS FILMAI

Kaip čia nuostabu / Paradise Europe
Rež. Paulo Menezes, Leandro Goddinho / vaidybinis / Vokietija, Brazilija / 2023 / 17 min.
Berlyne tūkstančiai žmonių išeina į gatves protestuoti prieš neįkandamą būsto nuomą bei nuomos kainų ribojimo įstatymo panaikinimą. Tą pačią dieną ką tik iškraustytas homoseksualus brazilas imigrantas ieško naujos gyvenamosios vietos, o jo asmeninis gyvenimas griūva kartu su jį supančiu miestu.

Hablo dėsnis / Hubble’s Law
Rež. Arnas Balčiūnas / vaidybinis / Lietuva / 2024 / 18 min.
Nebylus jaunuolis nepritampa statybų aikštelėje. Sunkiai susižeidus bendradarbiui, įtampa tarp darbininkų auga.

Žmogiškieji ištekliai / Human Resources
Rež. Titouan Tillier, Isaac Wenzek, Trinidad Plass Caussade / animacinis / Prancūzija / 2022 / 4 min.
Sutartu laiku Endis ateina į perdirbimo bendrovę, lydimas viską filmuojančio draugo. Jį pasitinka sekretorė Vanda. Mes pamatome visą procesą, iki pačių paskutinių Endžio gyvenimo akimirkų.

Buvau kartą pasiklydęs / I Was Once Lost
Rež. Emma Limon / vaidybinis / Prancūzija / 11 min.
Vieną 2008-ųjų naktį mano tėvas Džonas pasiklydo Bostono priemiestyje.

Oro kameros įrašai / Recordings of a Weather Camera
Rež. Bernhard Wenger / vaidybinis / Austrija, Vokietija / 2023 / 19 min.
Slidinėjimo kurortas Austrijos Alpėse. Kalnų didybei filmuoti įtaisyta kamera kartkartėmis užfiksuoja ir bjauraus žmonių elgesio panoramą: peržengtos santykių ribos, nemalonūs susidūrimai bei tarsi lygioje vietoje įvykusi tragedija.

Etiudas apie empatiją / A Study of Empathy
Rež. Hilke Rönnfeldt / vaidybinis / Danija, Vokietija / 2023 / 14 min.
Dana nori rodyti empatiją. Penelopė nori nagrinėti empatiją. Penelopės meninis eksperimentas įtraukia Daną į jausmų verpetą.

Bangos / The Waves
Rež. Yumi Joung / animacinis / Pietų Korėja / 2023 / 9 min.
Tuščią paplūdimį skalauja bangos. Vienas po kito pasirodo keletas įvairaus amžiaus žmonių. Kiekvienas atlieka tam tikrus veiksmus bangų mūšos ritmu. Regis, tai niekada nesibaigs, bet staiga visi išeina iš paplūdimio. Lieka tik bangos.

Uogos/Cherries
Rež. Vytautas Katkus / vaidybinis / Lietuva / 2022 / 15 min.
Karšta vasaros diena. Virš sodo namelio svyrančios vyšnios šakos pilnos prisirpusių uogų, linguoja nuo vėjo ir svorio. Pirmomis pensijos dienomis tėtis pasikviečia sūnų sode nuskinti vyšnių. Tėtis stengiasi niekur neskubėti, jis nori praleisti kuo daugiau laiko su sūnumi ir vyšnios lieka antrame plane.

Iš šitų – niekas / None of These
Rež. Patricio Martínez, Francisco Cantón / vaidybinis / Argentina, Ispanija / 2023 / 17 min.
Važinėdama su dukterim po turčių rajoną, mama netyčia įvairuoja į prabangios vilos gėlyną. Dukrai skubiai tenka ieškoti išeities, kol namu ir jo šeimininke susižavėjusi mama neprivirė dar daugiau košės.

Šlykštus / Hideous
Rež. Yann Gonzalez / vaidybinis / Didžioji Britanija / 22 min.
Šiame trijų dalių miuzikle popžvaigždė Oliveris Simas dalyvauja pokalbių šou, kuris greitai pavirsta į siurrealistinę, meilės, gėdos ir kraujo kupiną haliucinaciją.

Savotiškas testamentas / A Kind of Testament
Rež. Stephen Vuillemin / animacija / Prancūzija / 2023 / 16 min.
Mergina internete aptinka animaciją, akivaizdžiai sukurtą iš jos privačių asmenukių. Nepažįstama moteris prisipažįsta įvykdžiusi tapatybės vagystę. Tačiau atsakymą į klausimą „Kodėl?“ aplenkia mirtis.

Ir kokie nelaimingi blogio namai / And How Miserable is the Home of Evil
Rež. Saleh Kashefi / dokumentinis / Šveicarija, Iranas / 2023 / 7 min.
Diktatorius leidžia paskutines savo gyvenimo akimirkas sėdėdamas namuose, į kuriuos braunasi žmonės.

-15 / -15
Rež. Rinaldas Tomaševičius / vaidybinis / Lietuva / 2023 / 28 min.
Aleksėjus po 15 metų, praleistų kalėjime, išleidžiamas bandomajam laikotarpiui į laisvę. Jam padeda simpatizuojanti socialinė darbuotoja. Vyras įsidarbina maisto išvežiotoju. Naktinis Vilnius kupinas provokuojančių situacijų. Aleksėjus kas kartą tvardo save ir stengiasi nesielgti pagal senus bandito įpročius. Slegiamas kaltės jis bando susitaikyti su dukterimi Maja, tapusia prostitute.

Kepsninė / Grill
Rež. Jade Hærem Aksnes / vaidybinis / Norvegija / 2023 / 18 min.
Socialinė tarnyba atmeta Taros prašymą kompensacijai už elektrą ir pasiūlo įsigyti nemokamą kepsninę. Tokia užduotis verčia Tarą priimti nemalonius sprendimus. Tikrų įvykių įkvėptas satyriškas žvilgsnis į turtingos skandinavų šalies santykį su skurdu.

Margarėtė 89 / Margarethe 89
Rež. Lucas Malbrun / animacija / Prancūzija / 2023 / 18 min.
Leipcigas, 1989 m. Jauna pankė Margarėtė, maištaujanti prieš Rytų Vokietijos režimą, uždaroma į psichiatrinę ligoninę. Ji svajoja ištrūkti pas savo mylimąjį, pankroko muzikantą Heinrichą. Nors režimo dienos jau suskaičiuotos, aplink knibždėte knibžda Stasi informatorių.

Citrinmedis / Lemon Tree
Rež. Rachel Walden / vaidybinis / JAV / 2023 / 17 min.
Helovino karnavale jaunas tėvas, norėdamas pradžiuginti savo dešimtmetį sūnų, pavagia mago triušį. Vagystės sukeltas jaudulys netrunka išgaruoti realybėje, kai mažyliui, drauge su tėvu ir naujuoju gyvūnėliu tenka saugiai parsirasti namo.

Vabalai / Bugs
Rež. Gwai Lou / vaidybinis / Malaizija / 2023 / 14 min.
Tiesioginės internetinės transliacijos iš Malaizijos kaimo metu Faridas netyčia įsipjauna. Vienas iš sekėjų pasiūlo padaryti tai dar kartą, tik už pinigus.

Municipalinis atsipalaidavimo modulis / Municipal Relaxation Module
Rež. Matthew Rankin / vaidybinis / Kanada / 2022 / 6 min.
Kenas turi puikų pasiūlymą dėl suolelio.

27-eri / 27
Rež. Flora Anna Buda / animacija / Prancūzija, Vengrija / 2023 / 11 min.
Alisai sukanka 27-eri. Nors ir šiek tiek dūsdama, ji vis dar gyvena su tėvais ir dažnai pasvajoja apie ištrūkimą iš niūrios kasdienybės. Važiuodama dviračiu iš psichodelinio vakarėlio ant gamyklos stogo, Alisa patenka į avariją. Gal tai suteiks jai drąsos pagaliau suaugti?

Oflainu / Offline
Rež. Mauritz Brekke Solberg, Daniel Fure Schwarz / vaidybinis/ Norvegija / 2023 / 16 min.
Aptariant galutinį reklamos montažą, pasigirsta kritika iš įvairovės eksperto dėl pernelyg didelio dviejų personažų panašumo. Kad žiūrovai lengviau atskirtų, jis pasiūlo vienam pašviesinti odą.

Plačiau

Festivalį organizuoja lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“

Instituciniai rėmėjai: Lietuvos kino centras, ES programa „Kūrybiška Europa MEDIA“, Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA

Instituciniai partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Šiaulių miesto savivaldybė, ES programos „Kūrybiška Europa MEDIA“ biuras Lietuvoje, asociacija LATGA

Pagrindinis informacinis partneris – LRT Epika