2019 m. kovo 9 d. 14 val. Fotografijos muziejuje tradiciškai šurmuliuos Šeimos savaitgalis. Antrojo kovo mėnesio šeštadienio popiete muziejaus gidas pakvies aplankyti Vlado Mikalausko fotografijų parodą „Šiauliai, Vilniaus gatvė“. Parodoje išgirsite intriguojantį pasakojimą apie Vilniaus gatvės ir joje esančių objektų svarbą miestui ir jo gyventojams. Centrinės miesto gatvės erdves prisiminti ir iš naujo atrasti kvies virtualios dėlionės, žemėlapiai, tuo tarpu jaunieji Šeimos savaitgalio dalyviai galės dažais marginti šios gatvės popierines nuotraukas.

 

Po ekskursijos muziejaus Galerijoje, veiksmas tęsis edukaciniame centre, kur laboratorijoje ant šviesai jautraus popieriaus dėliosite stilizuotus Vlado Mikalausko fotografijų objektus. Sukurtas kompozicijas apšvitę ir išryškinę gausite fotogramas – išskirtinius atvirlaiškius, kuriuos išsinešite, kaip parodos suvenyrą.

Visi norintys galės likti peržiūrėti Edukaciniame centre rodomą, V. Mikalausko parodą papildantį, 2003 m. sukurtą laidų ciklą „Įdomioji Šiaulių istorija. Vilniaus gatvė“. 1,5 val. videocikle supažindinama su Vilniaus gatvės istorija ir raida, plačiau pasakojama apie joje esančius svarbius ir išskirtinius objektus.

Kaina: 4€ (su nuolaida 2€)
Vaikams – nemokamai!

 

Registracija:

Tel. 8 41 524393
El.p.