Fotografijos muziejus neseniai atnaujino narystę Europos fotografijos istorijos asociacijoje (EFIA), vienijančioje visos Europos ir pasaulio fotografus, privačius kolekcininkus, fotografijos ir medijų srityje besispecializuojančius istorikus, mokslininkus, dirbančius Europos svarbiausiuose muziejuose, tyrimų institucijose, universitetuose ir kitose organizacijose.  

Asociacija kasmet rengia idėjų ir praktinius seminarus, dalinasi aktualiausiais su fotografija susijusiais tyrimais ir pasiekimais, todėl buvimas šios organizacijos nariu atveria plačias galimybes įgyti teorinių ir praktinių žinių, dalintis savo patirtimi su Europos fotografų ir mokslininkų bendruomene.

Narystė EFIA organizacijoje institucijoms bei pavieniams asmenims suteikia galimybę prenumeruoti asociacijos du kartus per metus (balandį ir spalį) anglų kalba leidžiamą žurnalą „PhotoResearcher“, todėl nuo šiol jį bus galima skaityti ir užsukus į Fotografijos muziejaus skaityklą.

Daugiau informacijos apie leidinį

Europos fotografijos istorijos asociacija įsteigta 1978 m. Vokietijoje, dešimt metų veikė Belgijoje, vėliau – Jungtinėje Karalystėje, o nuo 2001 m. – Vienoje, Austrijoje. Nuo 2004 m. asociacija yra registruota oficiali tarptautinė platforma, kuri vienija ir aktualizuoja fotografijos teoriją, istoriją ir mokslinius tyrimus plėtojančius teoretikus bei praktikus.

Daugiau apie EFIA