Jei esi kūrėjas ir ieškai galimybių pristatyti meninį projektą, – ar tai būtų fotografijų paroda, ar audiovizualiniai kūriniai, ar bet koks kitas vizualiojo meno projektas, – „Jaunojo kūrėjo eteris“ – tai tavo laikas!

Fotografijos muziejus Šiauliuose atveria konferencijų ir edukacijų salę, kad pristatytų atrinktus penkis meninius projektus ir parengtų jų trumpalaikes (vienos savaitės trukmės) virtualias ekspozicijas. Specialiai tavo projektui pristatyti bus organizuojamas renginys, kurį moderuos meno srities profesionalas. Renginyje galėsi papasakoti apie save ir projektą, drauge kalbėsime, analizuosime ir diskutuosime apie tavo kūrybą ir joje atsiskleidžiančius kontekstus.

Idėjai įgyvendinti: suteikiama ekspozicinė erdvė ir pasirūpinama technine parodos dalimi. Užtikrinamas parodos viešinimas, organizuojamas atidarymo-pristatymo renginys, kurį moderuos pakviestas meno srities profesionalas.

Parodų eksponavimas: virtualus (projekciniame ekrane). Vienos parodos trukmė – viena savaitė. Eksponavimo detalės ir datos bus derinamos su tavimi.

Dalyvauti gali: visi jauno amžiaus ar ne itin daug meninės patirties turintys menininkai, menininkų grupės, kurie yra sukūrę meninį projektą ir ieško galimybių jį eksponuoti ir pristatyti visuomenei.

Kad dalyvautumei atrankoje, tau reikia: atsiųsti meninio projekto koncepcijos aprašymą ir pateikti kūrinius (jų pavyzdžius); parašyti prisistatymo (motyvacinį) laišką iki 1,5 puslapio.

Su kiekvienu kandidatu ir atrinktų projektų autoriais susisieksime asmeniškai!

Paraiškas siųskite iki 2021 m. birželio 1 d. el. paštu

 

 

 

Organizatorius

Fotografijos muziejus

Projektą iš dalies finansuoja

LKT