Fotografijos muziejus jau prisipildė šventinės nuotaikos ir nekantriai laukia savo lankytojų, norinčių sukurti mažyčius Kalėdinius stebuklus!

Kiekvienas, užėjęs į muziejų, gali išbandyti neįtikėtiną šviesos žaismą senovinėje Cameroje Obscuroje – stebinantį efektą, kai prie kameros objektyvo priartintos tuščiavidurės figūrėlės siluetas atsikartoja šviečiančių lempučių girliandose. Naudojant išmanųjį telefoną, kviečiame užfiksuoti nepamirštamus Kalėdinius portretus!

O norintiems dar širdingiau pajausti artėjančias šventes, siūlome apsilankyti Kalėdinėse dirbtuvėse moksleiviams, šeimoms, draugams!

 

 

FOTOGRAFO ASISTENTAS

Kalėdiniu laikotarpiu kviečiame pabūti ir fotografu, ir fotografuojamu modeliu, sukurti šventinės fotosesijos nuotraukas!

Išmoksite tyrinėti šviesą, pritaikyti įvairius apšvietimo būdus ir jų kuriamus efektus studijoje. O taip pat ir patys tapsite fotografuojamais modeliais. Pasipuošę Kalėdine atributika galėsite sukurti jaukias šeimos, draugų ar asmenines šventines nuotraukas.

Užsiėmimo metu užfiksuotos fotografijos skaitmeniniu formatu perduodamos dalyviams – tai puiki Kalėdinė dovana sau ar artimiesiems.

Dalyvių skaičius: nuo 4 iki 15 asmenų.
Trukmė: 60 min.
Kaina vienam dalyviui – 4 Eur.

MĖLYNI SAULĖS ATVIRUKAI

Atrodytų neįmanoma, kad fotografijai sukurti gali pakakti tik paprasto specialiu tirpalu užtepto popieriaus ir saulės šviesos, tačiau tokia fotografijos technika žinoma dar nuo XIX a. vidurio ir vadinasi cianotipija.

Apsilankykite Fotografijos muziejuje ir cianotipijos procesą išbandykite patys, kurdami Kalėdinius atvirukus! Iš mūsų parengtų priemonių pasigaminę šviesai jautrų popierių ir ant jo sukomponavę vaizdą, stebėsite, kaip dienos šviesoje jis virsta mėlynos spalvos fotografiniu atspaudu. Šiais autentiškais rankų darbo atvirukais galėsite pradžiuginti artimuosius, sveikindami su gražiausiomis metų šventėmis.

Dalyvių skaičius: nuo 4 iki 15 asmenų.
Trukmė: 60 min.
Kaina vienam dalyviui – 4 Eur.

KALĖDINĖ STUDIJA – dvi dirbtuvės už ypatingą kainą!

Šventinė nuotaika, puikūs prisiminimai ir jūsų pačių sukurtos Kalėdinės dovanos! Pasipuošę Kalėdine atributika galėsite pozuoti profesionaliam fotografui, gauti šventinės fotosesijos nuotraukas skaitmeniniu formatu. Taip pat išbandysite cianotipijos procesą – ant šviesai jautraus popieriaus sukomponavę Kalėdinį vaizdą, išgausite mėlynos spalvos fotografinį atvaizdą. Tokie rankų darbo atvirukai ir įamžintos šventinės akimirkos tikrai pradžiugins jus ir jūsų artimuosius.

Dalyvių skaičius: nuo 4 iki 15 asmenų.
Trukmė: 90 min.
Kaina vienam dalyviui – 6 Eur.