Fotografijos muziejaus terasa. Fot. E. Tamošiūnas

 

 

 

 

 

Aktyvų vasaros sezoną Fotografijos muziejus pasitinka su turininga fotografijos, kino, muzikos tematika, pažintinėmis ir pramoginėmis veiklomis miestiečiams, miesto svečiams, suaugusiems, jaunimui, vaikams, šeimoms.

Fotografijos muziejaus terasa. Fot. E. Tamošiūnas

Ekspozicija | Parodos | Edukacijos

Ekspozicija

Fotografijos muziejuje neseniai atverta nuolatinė ekspozicija „Laisvę fotografijai!“, pasakojanti apie ilgą ir sudėtingą fotografijos kelią į mūsų kasdienį gyvenimą, į tokią, kaip šiandien, fotografavimo laisvę.

PLAČIAU APIE EKSPOZICIJĄ

 

Parodos

Galerijoje iki birželio 30 d. veikia Raimundo Urbono paroda „Gyvenimas po stalu“. Studijoje birželio 27 d. atidaroma Fotografijos ir kino būrelio baigiamųjų darbų paroda „Fotografijos muziejaus studija“, o liepos 4 d. Galerijoje bus atidaryta Remigijaus Treigio apžvalginė fotografijų paroda „Tribūna“. Šios dvi parodos veiks iki rugpjūčio 30 d.

PLAČIAU APIE PARODAS

 

Edukacijos

Fotografijos muziejaus siūlomos edukacijos, leidžiančios interaktyviai ir kūrybiškai pažinti fotografiją, nustebins ir įtrauks įvairaus amžiaus vaikus bei suaugusiuosius. Galima užsakyti ne tik didesnėms grupėms, bet ir asmeniškai šeimoms ar draugams, darbo kolektyvams. Edukacijų laiką būtina suderinti tel. +370 41 52 43 93 arba el. p. .

PLAČIAU APIE EDUKACIJAS

 

Stogo terasa

Stogo terasoje galima apžiūrėti miesto panoramą, fotografuoti naudojant fotografinius filtrus, patektus „į fotoaparato vidų“ – camerą obscurą – suprasti fotoaparato veikimo principą.

 

 

Šeimos dienos muziejuje

Vieną kartą per mėnesį, sekmadieniais, Fotografijos muziejuje vyksta šeimos dienos – edukaciniai užsiėmimai, supažindinantys su fotografijos technologijomis. Birželio 16 d. 13 val. – vasaros sutiktuvių fotosesija šeimoms edukacijoje „Fotografo asistentas“. Liepos 21 d. 13 val. – edukacija „Mėlyni saulės atvirukai“ (dailės tematika, esant saulėtai dienai, dalis edukacijos vyks Fotografijos muziejaus stogo terasoje). Rugpjūčio 18 d. 13 val. – edukacija „Šviesos laboratorija“ (pasitinkant Pasaulinę fotografijos dieną, rugpjūčio 19 d.). Į edukacijas reikalinga registracija, sekite informaciją socialiniuose tinkluose.

 

Virtualus žaidimas

Fotografijos muziejuje vaikai (ir ne tik), suradę ir išmaniaisiais telefonais nuskenavę žaidimo „Fotosafaris“ QR kodus, gali fotografuoti ar filmuoti virtualius gyvūnus realioje erdvėje.

PLAČIAU APIE FOTOSAFARĮ

Renginiai

Jaunimo muzikos festivalis „Šiauliai gyvai 2024“

Birželio mėnesį Šiaulių miesto erdves užpildys gyva muzika – vyks Jaunimo muzikos festivalis „Šiauliai gyvai 2024“. Fotografijos muziejaus stogo terasoje vyks trys koncertai: birželio 4, 5 ir 6 d. Kitomis dienomis, birželio 18 d. ir 25 d. vyks kūrybinės-edukacijos dirbtuvės muzikos kūrėjams.

FESTIVALIO PROGRAMA

Europietiško kino atostogos: „Scanoramos vasara“

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ – pirmasis kino festivalis Lietuvoje, kuris ne tik atvedė Europos kiną į sostinę ir didžiuosius šalies miestus, bet ir atsakingai atsivėrė jos regionams. Fotografijos muziejuje liepos 22–28 d. numatoma žiūrovams pristatyti keletą festivalio filmų fotografijos tematika. Kviečiame sekti informaciją Fotografijos muziejaus svetainėje bei socialiniuose tinkluose.

 

Šiaulių naktys 2024

Rugpjūčio 26–31 d. tradicinėje miesto šventėje „Šiaulių naktys“ kviesime kartu naktinėti ir Fotografijos muziejuje. Konkretūs renginiai bus paskelbti muziejaus socialiniuose tinkluose ir NAKTYS.LT

Fotografijos muziejus jums

Kurkite savo vasaros istoriją Fotografijos muziejuje!

PATALPOS RENGINIAMS