Būk šalia fotografijos, fotografijoje, su fotografija!

Rekomenduojama amžiaus grupė: 12–18 metų.
Dalyvių skaičius: nuo 5 iki 15 asmenų.
Užsiėmimų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais, 16 val..
Užsiėmimų trukmė: 1 val.
Kaina: 1 mėn. – 20 Eur / 1 asm.
Vadovai: fotografas Edvardas Tamošiūnas ir Šiaulių kino meno klubo vadovas Viktoras Gundajevas.

Kviečiame visus, besidominčius fotografija, į Fotografijos muziejaus organizuojamo fotografijos būrelio užsiėmimus!

Čia išmoksite valdyti šiuolaikinę profesionalią fotografijos techniką, dirbti su studijine įranga, praktiškai išbandysite įvairius fotografinius procesus (juostelių ryškinimą, nuotraukų spausdinimą fotolaboratorijoje, cianotipijos, „pinhole“ ir kitas technikas), susipažinsite su fotografijos ir jos technologijos raidos istorija. Būrelio dalyviams numatyti užsiėmimai ir Fotografijos muziejaus fonduose bei ekspozicijoje, kur galėsite išvysti ir susipažinti su autentiškomis fotografijos technikos ir meno vertybėmis.

O taip pat lauks pažintis su filmų kūrimo pagrindais, operatoriaus ir montažo režisieriaus darbu, vaizdo efektų kūrimu. Užsiėmimų metu kursite vaizdo klipą, televizijos reportažą, trumpametražį filmuką, sužinosite, kaip kuriama klasikinė animacija, išbandysite „stop-motion“, sustabdyto kadro animacijos technologiją.

Besibaigiant mokslo metams visi būrelio dalyviai muziejaus Studijos parodų salėje patys surengs baigiamąją savo kūrinių parodą.

Fotografijos muziejus Šiauliuose – vienintelis specializuotas fotografijos technikos ir meno muziejus Lietuvoje. Muziejuje sukurta kūrybiška, daugiafunkcinė, fotografija alsuojanti erdvė. Vienas iš šios erdvės akcentų – modernus edukacinis centras Studija, aprūpintas šiuolaikiška fotografine įranga. Centrą sudaro edukacinių programų patalpa, fotolaboratorija ir mažoji parodų bei vaizdo peržiūrų salė, kuri prireikus gali būti transformuota į foto studiją.

Kviečiame registruotis iki spalio 9 d.: https://forms.gle/vk9kFZDSHSnetfNk7

Pirmasis užsiėmimas – spalio 11 d., 16 val.

Išsamesnė informacija:
Tel. +370 41 52 43 93
El. p.