Unikalios patirtys pažintyje su fotografija ir kinu!

Rekomenduojama amžiaus grupė: 12–18 metų.
Dalyvių skaičius: nuo 5 iki 15 asmenų.
Užsiėmimų laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais, 16 val..
Užsiėmimų trukmė: 1 val.
Kaina: 1 mėn. – 30 Eur / 1 asm.
Vadovai: fotografas Edvardas Tamošiūnas ir Šiaulių kino meno klubo vadovas Viktoras Gundajevas.

Kviečiame visus, besidominčius fotografija ir kinu, į Fotografijos muziejaus organizuojamo unikalaus būrelio užsiėmimus!

Čia išmoksite valdyti šiuolaikinę profesionalią fotografijos techniką, dirbti su studijine įranga, praktiškai išbandysite įvairius fotografinius procesus (juostelių ryškinimą, nuotraukų spausdinimą fotolaboratorijoje, cianotipijos, „pinhole“ ir kitas technikas), susipažinsite su fotografijos ir jos technologijos raidos istorija. Būrelio dalyviams numatyti užsiėmimai ir Fotografijos muziejaus fonduose bei ekspozicijoje, kur galėsite išvysti ir susipažinti su autentiškomis fotografijos technikos ir meno vertybėmis.

O taip pat lauks pažintis su kino kūrimo pagrindais, operatoriaus ir montažo režisieriaus darbu, vaizdo efektų kūrimu. Užsiėmimų metu kursite vaizdo klipą, televizijos reportažą, trumpametražį filmuką, sužinosite, kaip kuriama klasikinė animacija, išbandysite „stop-motion“, sustabdyto kadro animacijos technologiją.

Būrelio veiklose reikalingą techniką ir medžiagas suteikia organizatoriai. Besibaigiant mokslo metams visi būrelio dalyviai muziejaus Studijos parodų salėje patys surengs baigiamąją savo kūrinių parodą.

Fotografijos muziejus Šiauliuose – vienintelis specializuotas fotografijos istorijos, technikos ir meno muziejus Lietuvoje. Muziejuje sukurta kūrybiška, daugiafunkcinė, fotografija alsuojanti erdvė. Vienas iš šios erdvės akcentų – modernus edukacinis centras Studija, aprūpintas šiuolaikiška fotografine įranga. Centrą sudaro edukacinių programų patalpa, fotolaboratorija ir mažoji parodų bei vaizdo peržiūrų salė, kuri prireikus gali būti transformuota į foto studiją.

Išsamesnė informacija:
Tel. +370 41 52 43 93
El. p. 

BŪRELIO AKIMIRKOS